Gebze BİLKAR’da yeni başkan Özcan Doğan
10 Haziran 2024 09:35

KONGREDE SEÇİME TEK ADAYLA GİDİLDİ Gebze BİLKAR’da yeni başkan Özcan Doğan

Gebze BİLKAR’ın 2024 yılı olağan genel kurulunda başkanlığa Özcan Doğan seçildi. İki yıl süreyle görev yapacak yönetim Cihan Ergün, Erdem Şimşek, Deniz Uzun ve İlkay Haldız’dan oluştu.

Gebze’nin kültür ve sanatta aktif ve üretken sivil toplum örgütü; ilimsel ve Kültürel Araştırmalar Üretim ve Yayıncılık Kooperatifi – BİLKAR’ın 2024 yılı olağan genel kurulunda başkan ve yönetim kurulu değişti. BİLKAR’ın 17 yıldır başkanlığını sürdüren Serdar Dikkatli’nin yeniden aday olmadığı, gündemine seçimin divana verilen önergeyle eklendiği kongrede başkanlığa Özcan Doğan seçildi.

BİLKAR Genco Erkal Sahnesi’nde, Ticaret İl Müdürlüğü’nden Hükümet komiseri Oğuzhan Tortum nezaretinde gerçekleşen kongrede BİLKAR’da uzun yıllar müzik topluluklarının eğitmenliğini ve koordinatörlüğünü üstlenen emekli müzik öğretmeni Refik Köksal divan başkanlığına seçildi. Köksal’a divanda katip üye olarak şair yazar Halil Yeni eşlik etti. 

Kongrede seçime Özcan Doğan başkanlığında, iki yıl süreyle görev yapacak yönetim Cihan Ergün, Erdem Şimşek, Deniz Uzun ve İlkay Haldız’dan oluştu.

BİLKAR Başkanı Özcan Doğan kongrede yaptığı kısa konuşmada birlikte üretmek ve yönetmek için aday olduklarını belirtip şahsına ve yönetimine verilen fırsat ve duyulan güvenden ötürü teşekkür etti.

Kongrede 2023 yılına dair yönetim ve denetleme raporları ile bilanço oy birliğiyle onandı ve yönetim ibra edildi. Bakanlığın getirdiği yeni teferruatlar gereği ana sözleşmede yasal düzenlemelere gidilmesi oy birliğiyle kabul edilirken 2024 yılı aidatı da 100 TL olarak belirlendi.

YÖNETİM KURULU ASİL

Özcan Doğan (Başkan), Cihan Ergün, Erdem Şimşek, Deniz Uzun, İlkay Haldız

YÖNETİM KURULU YEDEK

Okan Şimşek, Bilal Öztürk, Canan Mermer, Tuncay Mermer, Gökhan Şimşek

DENETLEME KURULU ASİL

Güngör İrdem, Musa Yerkan

DENETLEME KURULU YEDEK

Firdevs Ocak, Cüneyt Esirgemez

Habere ait diğer görseller

Güncelleme: 10 Haziran 2024 09:37
BENZER HABERLER
X