Günlük burçlar 19 Temmuz 2024

Koç Burcu 21 Mart / 20 Nisan

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Başladığı gibi gitmesini istediğiniz konuların başlangıcına önem vermelisiniz. Hayatınızı, sağlığınızı, düzeninizi ve alacağınız verimi koruyarak ilerlemek, bunu sağlayacak alışkanlık oluşturmak önemlidir. Bugün kendinize bunları ne kadar koruyabildiğinizi sorun; alacağınız cevaplarda objektif olmayı ve yeniliklere hazır olmayı unutmayın.

Boğa Burcu 21 Nisan / 21 Mayıs

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Duygusal konularda bir karar vermeniz, bir adım ileriye gitmeniz gerekebilir. Artık bir şeylerin adını koyma ve hayatınızı buna göre şekillendirme durumu gündem olduğunda geri adım atmamalısınız. Hislerinizi ve yaşadığınız mutluluğu reddetmemelisiniz.

İkizler Burcu 22 Mayıs / 22 Haziran

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Aile içindeki sorumluluklarınızın artması veya değişmesi sizin de düşüncelerinizi değiştirebilir. Daha farklı ve olgun bir tutum sergilediğinizi görüyorsanız bunun korkulacak bir şey olduğunu düşünmeyin. Yaşam, karşılaşacağınız her şeye sizi itina ile hazırlar.

Yengeç Burcu 23 Haziran / 22 Temmuz

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Geleneksel para kazanma, çevre edinme yöntemlerinden sıkılıyorsanız ya da bunların yeterli gelmediğini düşünüyorsanız artık müdahale etme zamanı gelmiştir. Bugün dil öğrenmek, işinizi geliştirmek, bir hobi ya da fikrinizi uygulanabilir hale getirmek için araştırmalar yapabilirsiniz. Kadın bir Yengeç burcuysanız, kadın girişimciliğin desteklendiği programlar işinizi kolaylaştırabilir.

Aslan Burcu 23 Temmuz / 22 Ağustos

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Sorumluluğu tek başınıza almak yerine paylaşmayı deneyebilirsiniz. Hem iş yükünüz azalabilir hem de yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz. Hayatınızı geliştirecek ve bir adım ileriye taşıyacak her şeye açık olun.

Başak Burcu 23 Ağustos / 22 Eylül

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Zamanı değerlendirmekle ilgili tereddütleriniz olabilir. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bunu reddetmeyin ve durumunuzu paylaşın. Düzen sadece bir şeyi nizami bir şekilde yapmak değil; o yapacağınız şeyi neyin nizami hale getireceğini iyi bilmektir.

Tezari Burcu 23 Eylül / 22 Ekim

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız haberler, duyumlar karşısında aklınızdaki bazı soru işaretleri netlik kazanabilir. Boş yere şüphelenmediğinizi görmek sizi tedbir almaya itebilir ve mesafeleri değiştirebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı, küçük rahatsızlıklarınızı ihmal etmeyin.

Akrep Burcu 23 Ekim / 21 Kasım

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Planlarınızın dışında bir gündeminiz olabilir. Daha önce düşünmediğiniz ya da gerek görmediğiniz durumların şu anda önemli olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Kendiniz için farklı bir dönemin başladığını hissediyorsanız bunun üstünü örtmeyin.

Yay Burcu 22 Kasım / 21 Aralık

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Çalışma koşullarınızın değişmemesi sizi memnun ediyor gibi görünebilir. Ama daha fazlasına ya da farklısına olan ihtiyacınızı reddetmemelisiniz. Bugün yapabileceğiniz ölçüde nasıl gelişeceğinizi, yenilikler katabileceğinizi araştırabilirsiniz; bu konuda çevrenizden önemli destekler bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu 22 Aralık / 21 Ocak

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Hayatınızın normal akışına dönmesi için uğraşırken bu "normalin" değişebileceğini unutmayın. Taşınma ve işle ilgili yeni teklif ya da fikirler sizi düşünmeye sevk edebilir. Hukuki konular gündeminizde olabilir.

Kova Burcu 22 Ocak / 19 Şubat

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Ek iş olarak başladığınız çalışmalarınızın bir ana, işe dönüşmesi söz konusu olabilir. Yetersiz ya da isteksiz gibi görünseniz de aslında bunun için heyecanlı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Kendinizi, yapabileceğinize inandığınız hiçbir işten uzak tutmayın.

Balık Burcu 20 Şubat / 20 Mart

Aygül Aydın'la burç yorumları...

Duymak istediklerinizi değil duymanız gerekenleri işiteceğiniz bir gündesiniz. Farklı bir bakış açısı elde edebilir, kendinize ve muhatabınıza dair düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Hayatın gerçekleri her zaman acı değildir.

 

X