Gökçe’ye Tokat’tan çok güçlü destek
22 Ocak 2024 08:23

DERNEK, FEDERASYON, KONFEDERASYON, CEM EVİ Gökçe’ye Tokat’tan çok güçlü destek

CHP Çayırova Belediye Başkan aday adayı Muharrem Gökçe’ye Tokatlı hemşerilerinden çok büyük destek geldi. İki federasyon, bir konfederasyon, bir cem evi ve 10 hemşeri derneği, “CHP Çayırova’da bizim adayımız Gökçe” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkan adaylığında seçime iki ay bir hafta kala tıkanıp kaldığı, üç aday adayının yer aldığı Çayırova’da sahada kendisini gösteren tek aday adayı, Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Gökçe’ye hemşerilerinden çok büyük bir destek geldi. İki federasyon, bir konfederasyon, bir cem evi ve 10 hemşeri derneği, “CHP Çayırova’da bizim adayımız Gökçe” dedi. Konuklarını CHP Çayırova İlçe Örgütü’nde ağırlayan Muharrem Gökçe gerek ziyaretlerinden gerekse aleni desteklerinden ötürü teşekkür etti. Ziyaret heyetinde şu isimler yer aldı:

Tokat İli Dernekler Federasyonu – TOKDEF Başkanı İlhami Özel, Tokat Eğitim Kültür Konfederasyonu – TEKKON Başkanı Murat İlter, Tüm Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği – TÜM TOKDER Başkanvekili Doç.Dr. Nermin Özcan Özer, Tokat Zile Dernekler Federasyonu – ZİLDEF Başkanvekili Rıza Kurnaz, Yeşilyurt – Artova – Zile İlçeleri Dernekler Federasyonu – YAZDEF Başkanvekili Kenan Altunışık, İstanbul Sultanbeyli Seyit Süleyman Aziz Baba Cemevi Başkanı Fevzi Can, Çayırova Tokatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cafer Torun, Tokat Zile Yaylakent Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emir Dere, Tokat Zile Gölcük Köyü Derneği Başkanı Zeynel Altunışık, Tokat Zile Sofular Köyü Derneği Başkanı Metin Demir, Tokat Artova Poyrazalan Köyü Derneği Başkanı Ali Bal, Tokat Turhal Karkın Köyü Derneği Başkanı Hasan Baş, Tokat Merkez İlçe Çamdere Köyü Derneği Başkanı Cengiz Karakan, Tokat Yeşilyurt Karagözgöllüalan Köyü Derneği Başkanı Muharrem Aydın.

Habere ait diğer görseller

Güncelleme: 22 Ocak 2024 08:25
BENZER HABERLER
X