Çayırova Polisgücü’nden kupa üçlemesi
10 Haziran 2024 08:37

SON ŞAMPİYON EN ŞAMPİYON HEP ŞAMPİYON Çayırova Polisgücü’nden kupa üçlemesi

Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği’nin geleneksel futbol turnuvasında şampiyonluğu bu sefer Çayırova Polisgücü adıyla 2002 ve 2023’ün şampiyonu Çayırova Emniyet edindi. Üçüncü finalinde de Adalet Birliği’ne ekarte eden ÇPG bu sefer farkı da abarttı: 9 – 3

Aktan Uslu Tüm haberleri

Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği’nin geleneksel futbol turnuvasının 2022’teki finalinde Türk Adalet Birliği’ni 4-3

2023’teki finalinde yine Türk Adalet Birliği’ni 2-1 mağlup ederek şampiyonluğu edinen Çayırova Emniyet, bu yıl turnuvaya Çayırova Polisgücü adıyla katıldı. Finalde rakibi yine Türk Adalet Birliği oldu. Kondisyon kıyaslamasında adeta “Orantısız güç” gösterisine dönüşen maçta özellikle savunma esnasında disiplinden hiç taviz vermeyen yeşil beyazlılar son üç yılda üçüncü kupasını bu sefer 9-3’lük skorla edindi.

Turnuvada üçüncülüğü ise Kuvayi Adliye, rakibi Gebze Emniyet sahaya çıkmayınca 3-0 hükmen galibiyetle edindi.

Gebze Sporter Halı Saha tesislerinde oynanan final maçını geçen sezonun final maçında olduğu gibi bu sene de FİFA kokartlı eski hakem Deniz Ateş Bitnel yönetti. Bitnel’in yardımcılığını Yüksel Küçük ve Serkan Yersöken yaptı.

Turnuvanın organizesinde de görev üstlenen ve birçok maçta görevde alan Muharrem Kırbaş’ın sunuculuğundaki ödül töreninde ilk Deniz Ateş Bitnel ile birlikte turnuva boyunca görev yapan hakemler Serkan Yersöken, Yüksel Küçük ve Muharrem Kırbaş’a onurluk verildi. Ardından sırasıyla turnuva üçüncüsü Kuvayi Adlye, turnuva ikincisi Türk Adalet Birliği ve şampiyon Çayırova Polisgücü takımlarının kupaları ile futbolcularının kupaları takdim edildi.

Yürütme kurulu Avukatlar Özcan Aktepe, Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği Başkanı Şerafettin Kaya ve Muharrem Cemgil Dal ile birlikte Murat Meriç ve Ahmet Kaçar’dan oluşan turnuvada Alparslan Özcan’a ait Şahistan Usta Cağ Kebap Salonu ile birlikte tüm sponsorlara teşekkür edildi. Turnuva tertip komitesinin başkanı Özcan Aktepe, komite üyelerinden Murat Meriç ile Kocaeli Barosu Gebze Temsilciliği Başkanı Avukat Şerafettin Kaya da turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür edip derece edinen takımları ve futbolcularını tebrik etti.

 

ÇAYIROVA POLİSGÜCÜ   9 – 3   TÜRK ADALET BİRLİĞİ

 Hakemler: Deniz Ateş Bitnel, Yüksel Küçük, Serkan Yersöken

Saha: Gebze Sporter

ÇAYIROVA POLİS GÜCÜMevlüt Akıncı, Ertuğrul Yandık, Ayhan Yaşar, Önder Güner, Şemsettin Durmuş, Muhammed Remzi Özkaya, Mehmet Kalay, Adnan Demiroluk, Emre Tecer, Abdulkadir Sarıtemur, Gürkan Küçükçavuş

TÜRK ADALET BİRLİĞİ: Fatih Savaş (Kaptan), Selami Melek, Ahmet Ok, Muhammed Kurak, Emre Özçakır, Harun Durmuş, Meriç Özdağ, Burak Duman, Şerafettin Kaya, Emrah Koç, Rıdvan Durmuş, Ulaş Can İnan (Kaleci), Can Kızılarslan (Kaleci) Murat Meriç (Teknik Direktör)

Goller: Ayhan Yaşar (3), Adnan Demiroluk (2) Ertuğrul Yandık (2), Abdulkadir Sarıtemur (2) (Çayırova Polisgücü) Meriç Özdağ, Fatih Savaş, Muhammed Kurak (Türk Adalet Birliği)

Güncelleme: 10 Haziran 2024 08:54
BENZER HABERLER
X