Birer imza nikah defterine attılar
04 Haziran 2024 13:14

BİRÇOK İMZA KARNEYE Birer imza nikah defterine attılar

Çayırova BM eski üyesi MHP’li Davut Akçay ile Dilovası Mimar Sinan Mahallesi eski Muhtarı Halis Polat’ın öğretmen çocukları Zehra – Halil İbrahim Polat eğitim dönemi sona ererken bir imza da nikah defterine attı. Çiftin düğün töreni 09 Haziran’da

Aktan Uslu Tüm haberleri

Öğretmen çift, 2023-2024 eğitim öğretim yılını çok sayıda imzayı öğrencilerinin karnelerine, bir imzayı da nikâh defterine imza atarak tamamlıyor.

Erzurum eşrafından Bahar – Davut Akçay çiftinin güzel kızları, Gebze Final Okulları öğretmenlerinden Zehra ile Ağrı eşrafından Mahide - Halis Polat çiftinin yakışıklı oğulları, Gebze Pergel Eğitim Kurumları Müdürü Halil İbrahim Polat nikâh defterine imzayı attı.

Çayırova Belediye Meclisi 2019 – 2024 dönemi MHP’li üyesi Davut Akçay ile Dilovası Mimar Sinan Mahallesi eski Muhtarı Halis Polat’ın öğretmen çocuklarının resmi imzalarında gelinin şahitliğini Zuhal Keleş ve Cuma Keleş, damadın şahitliği Leyla Bağator ve Esra Kaya üstlendi.

Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu gelinle Selçuk Üniversitesi damadın kınaları 07 Haziran Cuma günü akşamı 19.00-23.00 saatleri arasında Çayırova Özgürlük Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi’ndeki Divan Düğün Salonu’nda yakılacak. Kına töreni sadece kadınlara yönelik olacak.

Birbirine çok yakışan çiftin düğünleri ise 09 Haziran Pazar günü akşamı yine aynı saat aralığında Dilovası’nda; Dilovası Belediye Kültür Salonu’nda.

Düğünleri sonrası balayı için Balıkesir, Cunda Adası’na gidecek olan çift ile ebeveynleri, mutlu günlerine tüm dost ve sevenlerini davet etti.

Gebze Emek haber sitesi olarak Zehra – Halil İbrahim Polat çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Habere ait diğer görseller

Güncelleme: 04 Haziran 2024 13:18
BENZER HABERLER
X