Kitap kurdu çiftin balayı da kitap odasında
04 Haziran 2024 16:36

HİKAYE FUARDA BAŞLADI Kitap kurdu çiftin balayı da kitap odasında

Ablası AKP'de siyasetçi Çağla Gürdap ile annesi CHP'de siyasetçi Cem Ayas nikah defterine imza attı. Darıca’daki kitap fuarında tanışan kitap kurdu çift balayını da evlerinde kütüphaneye çevirdikleri odada, kitapların arasında geçirecek

Aktan Uslu Tüm haberleri

Oya – Tuncay Gürdap çiftinin güzel kızları Çağla ile Melek - Zafer Ayas çiftinin yakışıklı oğulları Cem, dünya evine giriyor. Gelinin ablası Tuğba Gürdap, AKP Darıca İlçe’de Abdi İpekçi Mahallesi Teşkilat Başkanı. Damadın annesi Melek Canıbeyaz Ayas, CHP Çayırova Kadın Kolları yönetiminde. Çiftin 08 Haziran’da gerçekleşecek düğünleri iktidar ile ana muhalefetin yerelimizdeki dinamiklerini bir araya getirmeye namzet.

31 yaşındaki gelinle 32 yaşındaki damat baba tarafından Kars; anne tarafından Sivas ve Rize kökenli. Gelinin annesi Oya Gürdap ev kadını, babası Tuncay Gürdap terzi. Damadın babası Zafer Ayas, emekli.

Kitaba olan tutkularının etkisiyle uzun yıllar çeşitli kitap fuarlarında görev alan çift; Çayırova, Darıca, Gebze ile İstanbul’da çeşitli fuarlarda birlikteydi. Birbirlerini ilk Darıca’daki kitap fuarında tanıdı. Kitap kurdu çift balaylarını da evlerinin içindeki kitap odasında geçirmeyi tasarlıyor.

Çiftin nikâhları Darıca Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü’nce kıyılırken gelinin şahitliğini eniştesi Erkan Yılmaz, damadın şahitliğini amcası Gökmen Ayas üstlendi. Evlilik sonrası Darıca’da ikamet eden çift gerek kına gerekse düğün törenleri için Darıca’yı tercih etti.

Birbirine çok yakışan çiftin kınası 07 Haziran Cuma günü akşamı 19.00’dan itibaren Osmangazi Mahallesi, Erbab Sokak’taki Salon Hira’da yakılacak. Düğünleri 08 Haziran Cumartesi günü akşamı yine 19.00’dan itibaren Osmangazi Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerindeki Yılmaz Düğün Sarayı’nda.

Birbirine çok yakışan çift ile birbirine dünür olan ebeveynleri mutlu günlerinde tüm eş, dost ve sevenleri ile bir arada bulunmaktan mutluluk duyacaklarını belirtip davette bulundu.

Gebze Emek haber sitesi olarak Çağla – Cem Ayas çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Habere ait diğer görseller

Güncelleme: 04 Haziran 2024 16:51
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Bilal M. 02:01 - 05 Haziran 2024

Mutluluklar dilerim

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
X